dimarts, 15 de desembre de 2015

RESUM DE LA TEMPORADA 2015

Pels Farres el tema classificacions ens són bastant igual, però per respecte als que han anat a les curses, destacarem les posicions finals de cada categoria i de cada modalitat d'orientació. 
ENHORABONA A TOTS I TOTES!!!

ORIENTACIÓ A PEU:

- D12:   4a Berta Feliu            
- D16:   7a Maria Rodríguez                             
- D21A: 13a Maria Gracia                    
- D35:   14a Txell Badia                             
20a Isa Garcia                        
- D45:   8a Teresa Montfulleda            
- H21A: 21è Raimon Riera                    
23è Miquel Rodríguez
32è Roger de Ros      
- H35:   21è Pere Esteban 
22è Joan Fernandez                
28è Toni Muné                         
29è Edu Garcia                       
- H40:   17è Albert Bielsa                                   
23è Pepe Gómez
- H45:   13è Jordi Feliu
20è Ferran Santoyo
24è Francisco Rodríguez 
25è Dusan Svitok
26è Joan Rovira
- H50:   12è Jordi Astier

 Tenen 0 punts però surten a les classificacions (perquè participen a altres modalitats o només han participat als Relleus, o en alguna cursa però tenen MP o FC o ORG):
- Ariadna Rovira, Laia Llunas, Mar López, Gemma Viles, Mònica Dòria, Barbara Martínez, Txell Collado, Margot Pons, Albert Herrero, Ernesto Cobacho, Luis Hens, Oriol Roca, Albert Monllonch, Jesús Hita, Jaume Folguera, Andreu Blanchar, Josep Mayolas, Oriol Navarro, Rafa Vilaplana, Fernando Soriano, Jordi Vilà, Martí Montserrat, Joan Lladó. 

ORIENTACIÓ A PEU - ROGAINE:
- HOMES ABSOLUTA: 
1r Jaume Folguera
            2n Albert Herrero
            3r Josep Mayolas
                                
            26è Pere Esteban
            31ens Raimon Riera i Roger de Ros
            40è Jesús Hita
            51è Jordi Feliu
            54è Martí Montserrat
            62è Albert Bielsa
            68è Joan Fernández
            75è Joan Lladó
            78è Ferran Santoyo

- DONES ABSOLUTA: 
            7a Bàrbara Martínez
            8a Txell Collado
            18a Maria Gracia
            25a Isa Garcia


- MIXTE ABSOLUTA: 
            22a Margot Pons
            29ens Gemma Viles i Edu Garcia
            47è Rafa Vilaplana
            57è Jordi Vilà


RAIDS D'ORIENTACIÓ:
- CATEGORIA POPULAR: 
1rs Toni Muné i Tito Cobacho
            11è Jesús Hita
            12è Joan Fernandez
                                
- CATEGORIA FAMILIAR: 
8enes Maria Gracia i Isa Garcia




Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada